Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank,

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "Kocaeli sanayinin, teknolojinin ve yeniliğin başkenti"

Bursa Haber - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varan, Kocaeli'nin sanayi, teknoloji ve yeniliğin başkenti olduğunu söyledi.Kocaeli 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler

Kaynağından Oku
Esra Albayrak teknoloji bağımlılığına dikkat çekti;

Esra Albayrak teknoloji bağımlılığına dikkat çekti;

Bursa Haber - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, YEŞİLAY Yönetim Kurulu üyesi Dr. Esra Albayrak, çağımızda bağımlılık deyince akla sadece madde

Kaynağından Oku
Sabiha Gökçen e teknoloji güncellemesi

Sabiha Gökçen e teknoloji güncellemesi

Sabiha Gökçen Havalimanı, geniş ölçekli operasyonlarının daha iyi yönetilmesini sağlayacak teknoloji güncellemesi için küresel bilişim teknolojileri sağlayıcısı SITA ile anlaştı.

Kaynağından Oku
Esra Albayrak teknoloji bağımlılığına dikkat çekti

Esra Albayrak teknoloji bağımlılığına dikkat çekti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı, YEŞİLAY Yönetim Kurulu üyesi Dr. Esra Albayrak, çağımızda bağımlılık deyince akla sadece madde bağımlılığının gelmediğini belirterek, Bu günlerde belki bence biraz daha sık vurgulamamız gereken bir bağımlılık, hele hele Yeni Zelandadaki hain terör...

Kaynağından Oku
(Görüntülü) Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, savunma sanayisinde uzmanlaşacak

(Görüntülü) Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, savunma sanayisinde uzmanlaşacak

Türkiye, dünya, flaş haber, son dakika haberleri, gaziosmanşa, eyüp, bayrampaşa, sultangazi, fatih, aranvutköy, magazin, siyaset, politika, güncel, polis, güvenlik, gündem, son dakika, flaş haber, spor,

Kaynağından Oku
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, savunma sanayisinde uzmanlaşacak

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, savunma sanayisinde uzmanlaşacak

Türkiye, dünya, flaş haber, son dakika haberleri, gaziosmanşa, eyüp, bayrampaşa, sultangazi, fatih, aranvutköy, magazin, siyaset, politika, güncel, polis, güvenlik, gündem, son dakika, flaş haber, spor,

Kaynağından Oku
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ilk öğrencilerini alacak

Bursa Haber - Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, ilk öğrencilerini 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Lisansüstü alanda alacaklarını

Kaynağından Oku
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: Bu topraklarda hüküm sürmemizi kıskananlar var

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: Bu topraklarda hüküm sürmemizi kıskananlar var

Kaynağından Oku
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ilk öğrencilerini 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Lisansüstü alanında gerçekleştirecek

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ilk öğrencilerini alacak Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ilk öğrencilerini 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Lisansüstü alanında gerçekleştirecek

Kaynağından Oku
Teknoloji karşıtlığı New Jersey’de kendini gösterdi: Nakitsiz çalışan market ve restoranlar kapanacak

Teknoloji karşıtlığı New Jersey’de kendini gösterdi: Nakitsiz çalışan market ve restoranlar kapanacak

Pazartesi günü, New Jersey Valisi Phil Murphy, nakitsiz perakende mağazaları ve restoranları yasaklayan bir sözleşme imzaladı.

Kaynağından Oku
Edebiyat için teknoloji! Lise öğrencileri geliştirdi

Edebiyat için teknoloji! Lise öğrencileri geliştirdi

İZMİRde lise öğrencileri, Türk Dil Kurumu (TDK) yazım kılavuzuna göre sözcüklerin doğru yazımını gösteren dijital öğretim materyali geliştirdi.

Kaynağından Oku
Borda önemli bir teknoloji hamlesi başlattık

Borda önemli bir teknoloji hamlesi başlattık

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez 'Borda önemli bir teknoloji hamlesi başlattık ve inşallah Türkiye bu alanda sadece ham madde değil işlenmiş ürün ihracında da önemli bir yere gelecek.' dedi." / Kaynağından Oku

Bakan Dönmez: Borda önemli bir teknoloji hamlesi başlattık

Bakan Dönmez: Borda önemli bir teknoloji hamlesi başlattık

Kaynağından Oku
Silikon Vadisi nde Türkiye nin Milli Teknoloji Hamlesi konuşuldu

Silikon Vadisi nde Türkiye nin Milli Teknoloji Hamlesi konuşuldu

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kacır, ABD’nin önde gelen eğitim kurumlarından Stanford Üniversitesinde yaptığı konuşmada, Önümüzdeki 10 yılda uzay çalışmalarına daha fazla kaynak ayıracağız. dedi.

Kaynağından Oku