Adnan NACİR - Seçmen: Bir günlük süper kahraman!

Adnan NACİR - Seçmen: Bir günlük süper kahraman!

YSK tarafından ilân edilen seçim takvimine göre seçmen listeleri askıdan indirildi.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - ZiraAğa Bankası

Adnan NACİR - ZiraAğa Bankası

Her taşın altına elini atan bir banka düşünün...

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Mr. İSPARK

Adnan NACİR - Mr. İSPARK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şirketlere ait 2018 yılı üçüncü çeyrek gelir gider tablolarına göre 11 şirketin zararının toplamı 94 küsûr milyon liraymış.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Rektörel Hız

Adnan NACİR - Rektörel Hız

Ülkemizde üniversitelere ve ilimle uğraşan kişilere yeterli önemin verilmemesinden yakınırdık yakın zamanlara kadar...

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Usta’r Wars

Adnan NACİR - Usta’r Wars

Tam da millî uzay ajansımızı yeni kurmuş ve uzay konusunda dünyanın gelişmiş ülkeleri ile aynı seviyeye gelmiştik ki, şöyle bir haber duyuldu: “ABD Başkanı Donald Trump, Uzay Kuvvetleri Komutanlığı’nın kurulmasına ilişkin Başkanlık Talimatnamesi’ni imzaladı”

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - MarSaray

Adnan NACİR - MarSaray

Bu hafta, okuyanları sevindirecek haberlerle başlamak istiyorum; Türkiye’nin yerli üretim genel maksat helikopteri “Gökbey” tanıtıldı.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Yellow Amman Aman, Sarı Yelek

Adnan NACİR - Yellow Amman Aman, Sarı Yelek

Fransa’da akaryakıt zammı başta olmak üzere, bazı şeyleri protesto etmek için toplanan insanlar gösteriler düzenliyor.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Büyük resmi açıklıyorum: Lahmacun!

Adnan NACİR - Büyük resmi açıklıyorum: Lahmacun!

Bundan tam dokuz yıl önce yayınlanmaya başlamış olan bir yerli dizi üzerinden büyük resim çizenler olmuş.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Pelikanal İstanbul

Adnan NACİR - Pelikanal İstanbul

Demirören Medya Holding CEO’su Mehmet Soysal, medya olarak Türkiye’de “pahalı içerik” ürettiklerini ve bunları ücretsiz olarak halka sunmanın sektörü zor duruma soktuğunu iddia etti.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Kriz, Yönetim Krizi

Adnan NACİR - Kriz, Yönetim Krizi

Mevcut siyasî iktidarımız, kriz yönetimini nev’î şahsına münhasır usûllerle yürütmeye çalışıyor. Diyelim, ufukta bir tehlike göründü ve gümbür gümbür yaklaştığı hissediliyor.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Doktorba Yasası

Adnan NACİR - Doktorba Yasası

Mevcut iktidar, problem teşkil eden hususları bertaraf etmek için ilginç çözümler üretiyor.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Yürek yiyen Sayıştay

Adnan NACİR - Yürek yiyen Sayıştay

Malûmunuz, son yıllarda yayın organlarımızın sayıca kahir ekseriyeti tek tip, tek sahip ve tek manşet modasına uymaya başladı.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Yapay Zekâ Sanat Yapay!

Adnan NACİR - Yapay Zekâ Sanat Yapay!

İlk defa, bir yapay zekâ programı tarafından çizilen bir portre New York’taki bir müzayede salonunda açık arttırma ile satıldı.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Eyyyt!

Adnan NACİR - Eyyyt!

Son zamanlarda haberlerde çıkan, sosyal medyada adlarından söz ettirmeye çalışan EYT diye bir grup var.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Enflasyonla Mücadele

Adnan NACİR - Enflasyonla Mücadele

Ekim ayı başında açıklanan enflasyon oranları panik havası oluşturdu.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - AKgoritma

Adnan NACİR - AKgoritma

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - ?AKgoritma

Adnan NACİR - ?AKgoritma

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - İman-ı Bilasyon

Adnan NACİR - İman-ı Bilasyon

Bugünlerde ülkemizin ekonomik bir kriz içerisinde olduğu söyleniyor. Bu iddiaya en ikna edici cevap, devletin tepesinden geldi: “Bizde kriz mriz yok, bunların hepsi manipülasyon”

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Yer Kekimi Kanunu

Adnan NACİR - Yer Kekimi Kanunu

Yakın zamanlarda genç bir mucidimizin haberi çıktı.

Kaynağından Oku
Adnan NACİR - Saraya saraya bulsam izini...

Adnan NACİR - Saraya saraya bulsam izini...

Teröre en iyi cevap olarak üçüncü köprüyü, bizi kıskananlara nispet olsun diye üçüncü havalimanını yapan Türkiye, dış güçlerin saldırısına, mükemmel bir zamanlama ile üçüncü Cumhurbaşkanı sarayıyla karşılık vermeye hazırlanıyor.

Kaynağından Oku