Son dakika! Meteoroloji saat verdi: Sağanak geliyor

Son dakika! Meteoroloji saat verdi: Sağanak geliyor

Meteoroloji tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Ankara ve Bilecikte gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji bu 2 il için aynı zamanda saat verdi.

Kaynağından Oku
Son dakika: Sultangazi de silahlı kavga: 5 yaralı

Son dakika: Sultangazi de silahlı kavga: 5 yaralı

Kaynağından Oku
Son dakika! Sultangazi de pazarda silahlı kavga: 5 yaralı

Son dakika! Sultangazi de pazarda silahlı kavga: 5 yaralı

Sultangazide pazarda tezgah yeri tartışmasının silahlı kavgaya dönüşmesi sonucu 1i ağır 5 kişi yaralandı. Olay yerine özel harekat polislerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar çevre hastanelere kaldırılırken polis çok sayıda kişiyi gözaltın aldı.

Kaynağından Oku
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir de konuşuyor

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir de konuşuyor

Kaynağından Oku
Arda Öziri kimdir nereli kaç yaşında Arda Öziri son dakika neden öldü ölüm sebebi

Arda Öziri kimdir nereli kaç yaşında Arda Öziri son dakika neden öldü ölüm sebebi

Arda Öziri kimdir, aslen nereli, kaç yaşındaydı ve Arda Öziri neden öldü soruları kahreden haberin ardından akıllara takıldı. Genç ve başarılı oyuncu Arda Öziriden bu sabah kahreden haber geldi. Henüz 40 yaşında olan başarılı isim Arda Öziri gece geçirdiği motosiklet kazası sonrası vefat etti. Sevilen dizi Diriliş Ertuğrulda Göktuğ karakterine hayat veren başarılı oyuncunun ölüm haberi herkesi yıktı. 40 yaşında olması rağmen birçok dizide rol alan Arda Öziri Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Aynı zamanda Anemi isimli grupta vokallik yaptı. Arda Özirinin yakın arkadaşı Cengiz Çolak, oyuncunun son anlarını anlattı: Akşam Şampiyonlar Ligi finalini izlemek için bana geldi. Keyifli bir akşam geçirdik, bol bol güldük. "Bu saatte gitme,kal" dedim ama Saat 03.00 gibi çıktı. TEMde kaza geçirmiş. Çok üzgünüm, çok yakın bir arkadaşımı kaybettim" dedi.

Kaynağından Oku
Burak Yılmaz da son dakika! İlk kez açıklandı

Burak Yılmaz da son dakika! İlk kez açıklandı

Trabzonspor yönetimi Burak Yılmazın bonservis bedelini 5 milyon Euro olarak belirledi. Burak Yılmaz için Beşiktaşın yanı sıra Medipol Başakşehir’in de devrede olduğu kaydedildi.

Kaynağından Oku
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan dan kur açıklaması: Bizi manipülasyonla vuramazsınız

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan dan kur açıklaması: Bizi manipülasyonla vuramazsınız

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ispartada düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan, 4. köprüyü de ben yaparım diyen Muharrem İnceye " Ben de gelirim dördüncüyü yaparım diyor. Ne haddine. Bir yandan onu yaptırmam diyorsun, bunu yaptırırım diyorsun" dedi.

Kaynağından Oku
Memurlar ikramiye alacak mı, memur 2018 son dakika bayram ikramiyesi verilecek mi

Memurlar ikramiye alacak mı, memur 2018 son dakika bayram ikramiyesi verilecek mi

Bakanlar Kurulunun toplantısının ardından alınan kararları geçtiğimiz haftalar açıklamıştı. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı öncesinde emekliye bayramda verileceği Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklandı. Şimdi milyonlarca memur, memurlara bayram ikramiyesi verilecek mi sorusuna yanıt bekliyor. Memurların merakla beklediği KFDK yakın tarihte gerçekleşti. KFDK toplantısından sonra çıkan karar herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Büyük bir sürprize imza atarak emeklilere bayram ikramiyesi verilmesi kararını çıkartan hükumetin bu kararının ardından gözler ikramiye hakkından memurlarında faydalanıp faydalanamayacağına çevrildi. Tüm platformlarda memurlara bayram ikramiyesi verilmesi için talepler gündeme getirildi. Bakanlar kurulunda görüşülmesi beklenen memurlara ikramiye konusunda şimdilik dağ fare doğurdu. Lakin diğer bakanlar kurullarında konunun gündeme alınması için baskı ve kamuoyu çalışması devam ediyor. Memurlara bayram ikramiyesi verilecek mi" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan ve Kurban bayramlarında verilecek ikramiye konusunda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, paramız var ki biz böyle bir ikramiyeyi memurlarımıza da veriyoruz dedi.

Kaynağından Oku
26 27 Mayıs AÖF final sınav soru cevapları Anadolu üniversitesi son dakika açıklaması

26 27 Mayıs AÖF final sınav soru cevapları Anadolu üniversitesi son dakika açıklaması

AÖF sınavları bugün son oturumlar bitti. AÖF bahar dönemi final sınavlarının sona ermesinin ardından rahat bir nefes alan binlerce öğrenci şimdi gözünü AÖF sınav yorumlarına çevirdi. Sınavın ardından öğrenciler AÖF soru cevaplarını nasıldı sorusunu tartışıyor. Peki her oturum için adaylara 30 dakika verilen AÖF final sınavı soruları nasıldı, sorular kolay mıydı, AÖF sayısal bölüm soru cevapları yorumu ve AÖF sözel bölüm soru cevap yorumları haberimizde olacak. Siz de AÖF sınavı hakkında yorumlarınızı bize yazın, anında paylaşalım... Peki AÖF final sınavı soru cevapları ne zaman yayınlanacak" AÖF final sınavı oturumlarının tüm soru cevaplarının en geç 4 iş günü içinde öğrencilerin erişimine açılması bekleniyor. AÖF soru cevapları açıklandığı an haberimizde olacak. Sınavların değerlendirilmesi ve ders geçme sistemi "Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği" ile bu yönetmeliğin verdiği yetkiye istinaden hazırlanan “Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim-Öğretim ve Sınav Uygulama Esasları” ve “Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Öğrenci Değerlendirme Sistemi Esasları”na göre belirlenir.

Kaynağından Oku
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan dan kur açıklaması: Bizi manipülasyonla vuramazsınız | Canlı

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan dan kur açıklaması: Bizi manipülasyonla vuramazsınız | Canlı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ispartada düzenlenen mitingde konuşuyor. Erdoğan son zamanlardaki kur artışıyla ilgili, "Bizi kurla, manipülasyonlarla vuramazsınız. Biri çıkmış yatırımları durduracağız diyor, diğeri çıkmış başka bir şey diyor. Kurla murla bizi vuramazsınız" dedi.

Kaynağından Oku
15:31 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan dan önemli açıklamalar

15:31 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Isparta Hükümet Meydanı'nda konuşuyor. Erdoğan, 4. köprüyü de ben yaparım diyen Muharrem İnce'ye Ben de gelirim 4. yaparım' diyor. Ne haddine. Bir yandan onu yaptırmam diyorsun, bunu yaptırırım diyorsun. dedi.

Kaynağından Oku
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan dan önemli açıklamalar

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Isparta Hükümet Meydanı'nda konuşuyor. Erdoğan, 4. köprüyü de ben yaparım diyen Muharrem İnce'ye Ben de gelirim 4. yaparım' diyor. Ne haddine. Bir yandan onu yaptırmam diyorsun, bunu yaptırırım diyorsun. dedi.

Kaynağından Oku
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan Isparta da konuşuyor | Canlı

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan Isparta da konuşuyor | Canlı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ispartada düzenlenen mitingde konuşuyor.

Kaynağından Oku
2018 Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) son dakika haberleri erken emekli nasıl olunur yüzde 5 formülü

2018 Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) son dakika haberleri erken emekli nasıl olunur yüzde 5 formülü

Erken emelilik için yaşa takılan vatandaşlar her fırsatta mağduriyetlerini dile getiriyorlar. Erken emeklilik için yaş şartını bekleyen vatandaşların gözü yeni yılda EYT için bir düzenleme olup olmadığında. Peki, 2018de erken emeklilik için yaşa takılanlar için yeni bir düzenleme var mı" İşte, erken emeklilikte yaşa takılma meselesi için resmi kanattan gelen EYT son dakika açıklamaları.... Seçimlerin erken tarihe alınması ile birlikte bazı sosyal medya kullanıcıları bedelli askerlik ve emeklilikte yaşa takılma (EYT) konularına ilişkin taleplerini dile getirdiler. Her fırsatta dillendirilen emeklilikte yaşa takılma konusunda herhangi bir çözüm olup olmayacağı araştırılıyor. Peki, 2018 yılında emeklilikte yaşa takılma (EYT) konusuna ilişkin bir düzenleme var mı" Sosyal Güvenlik bünyesi çalışanlarının emekliliklerini öne çekme durumu var mıdır" Erken emeklilik kriterleri nelerdir" İşte, 2018 erken emeklilik konusuna ilişkin tüm merak edilenler... Uzun yıllar çalışma hayatında olan ve bir süre sonra emekli olma hayalini kuran çalışanlar için çok mühim olan bu meselede kesin bir çözüm bulunmuş değildir. Ancak ufak tefek durumlardan feragat ederek ya da sunulan formüllere kulak verilerek emekliliği öne çekmek de mümkün.

Kaynağından Oku
Son dakika! Yıldırım: Haziran ın ilk haftası 12 milyon emekliye bin TL dağıtacağız

Son dakika! Yıldırım: Haziran ın ilk haftası 12 milyon emekliye bin TL dağıtacağız

Başbakan Binali Yıldırım Ispartada düzenlenen mitingde "Haziranın ilk haftasında 12 milyon emekliye bin lirayı dağıtacağız" dedi.

Kaynağından Oku
Son dakika: Diriliş Ertuğrul un ünlü oyuncusu motosiklet kazasında hayatını kaybetti

Son dakika: Diriliş Ertuğrul un ünlü oyuncusu motosiklet kazasında hayatını kaybetti

TRTnin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, Ruhsar, Dadı, Aşkın Bedeli, Akasya Durağı, Kampüsistan, Kınalı Kar, Asmalı Konak gibi birçok dizide rol alan sevilen oyuncudan kötü haber geldi.

Kaynağından Oku
Son dakika! Suriye de sıcak gelişme... 4 Rus askeri öldürüldü

Son dakika! Suriye de sıcak gelişme... 4 Rus askeri öldürüldü

Kaynağından Oku
Son dakika! Reuters duyurdu! ABD ordusundan çok tehlikeli hamle...

Son dakika! Reuters duyurdu! ABD ordusundan çok tehlikeli hamle...

Reuters haber ajansı, ABD ordusuna ait iki savaş gemisinin, Güney Çin Denizi’nde Çin ordusuna ait bölgeye yaklaşarak operasyon düzenlediğini duyurdu.

Kaynağından Oku