Gamze Karaman Keçeli ve Nedim Keçeli nin bebeklerinin ilk anları

Gamze Karaman Keçeli ve Nedim Keçeli nin bebeklerinin ilk anları

Doğum fotoğrafçısı Şengül Pallı, Gamze Karaman Keçeli ve Nedim Keçelinin bebeklerinin ilk anlarını paylaştı

Kaynağından Oku
Gamze Karaman Keçeli: Daha bebeğimin 40 ı çıkmadı

Gamze Karaman Keçeli: Daha bebeğimin 40 ı çıkmadı

Geçtiğimiz ay ilk kez annelik heyecanı yaşayan sunucu ve oyuncu Gamze Karaman Keçeli, 'Doğum kilolarını veremedi' şeklinde yapılan yorumlara isyan etti.

Kaynağından Oku
14:56 Gamze Karaman Keçeli: Daha bebeğimin 40 ı çıkmadı

14:56 Gamze Karaman Keçeli: Daha bebeğimin 40 ı çıkmadı

Geçtiğimiz ay ilk kez annelik heyecanı yaşayan sunucu ve oyuncu Gamze Karaman Keçeli, 'Doğum kilolarını veremedi' şeklinde yapılan yorumlara isyan etti.

Kaynağından Oku
2003 Türkiye Güzeli Gamze Karaman Keçeli anne oldu

2003 Türkiye Güzeli Gamze Karaman Keçeli anne oldu

Kaynağından Oku
Oyuncu ve sunucu Gamze Karaman oğluna kavuştu!

Oyuncu ve sunucu Gamze Karaman oğluna kavuştu!

Miss Model of Turkey (2003) 2. Güzeli, Miss Globe International 2. Güzeli olan Gamze Karaman, 16 Ekim 1982 doğumludur. 2007 yılında Çılgın Dersane Oyuncu ve sunucu Gamze Karaman oğluna kavuştu!

Kaynağından Oku
Gamze Karaman Keçeli anne oldu

Gamze Karaman Keçeli anne oldu

Geçen yıl hayatını iş insanı Nedim Keçeli ile birleştiren sunucu ve oyuncu Gamze Karaman Keçeli, oğlunu kucağına aldı. Güzel haberi, Gamze Karaman Keçeli'nin arkadaşı Zuhal Yalçın sosyal medya hesabından duyurdu.

Kaynağından Oku
16:59 Gamze Karaman Keçeli anne oldu

16:59 Gamze Karaman Keçeli anne oldu

Geçen yıl hayatını iş insanı Nedim Keçeli ile birleştiren sunucu ve oyuncu Gamze Karaman Keçeli, oğlunu kucağına aldı. Güzel haberi, Gamze Karaman Keçeli'nin arkadaşı Zuhal Yalçın sosyal medya hesabından duyurdu.

Kaynağından Oku
Ünlü sunucu ve oyuncu Gamze Karaman Keçeli anne oldu

Ünlü sunucu ve oyuncu Gamze Karaman Keçeli anne oldu

Gamze Karaman oğlunu kucağına aldı.

Kaynağından Oku
Gamze Karaman 7 aylık oldu

Gamze Karaman 7 aylık oldu

Bir arkadaşıyla Bebekteki bir mekanda buluşan Gamze Karaman, 2 ay sonra bebeğini kucağına alacak.

Kaynağından Oku
Gamze Karaman dan hamilelik pozu

Gamze Karaman dan hamilelik pozu

Oyuncu- sunucu Gamze Karaman Keçeli eşi Nedim Keçeli’yle beraber Miami’de güneşin tadını çıkarıyor.

Kaynağından Oku
Nedim Keçeli Gamze Karaman çiftinden mutlu haber

Nedim Keçeli Gamze Karaman çiftinden mutlu haber

Geçen yıl Nedim Keçeli ile nikâh masasına oturan Türkiye eski güzeli Güzeli Gamze Karaman hamile.

Kaynağından Oku
12:16  Gamze Karaman hamile  iddiası!

12:16 Gamze Karaman hamile iddiası!

İş adamı Nedim Keçeli ile 31 Mart'ta İstanbul'da aile arasında nikah kıyan 2003 Türkiye Güzeli Gamze Karaman Keçeli'nin, 1.5 aylık hamile olduğu iddia edildi.

Kaynağından Oku
Gamze Karaman hamile  iddiası!

Gamze Karaman hamile iddiası!

İş adamı Nedim Keçeli ile 31 Mart'ta İstanbul'da aile arasında nikah kıyan 2003 Türkiye Güzeli Gamze Karaman Keçeli'nin, 1.5 aylık hamile olduğu iddia edildi.

Kaynağından Oku
8 Ay Önce Evlenen Türkiye Eski Güzeli Gamze Karaman ...

8 Ay Önce Evlenen Türkiye Eski Güzeli Gamze Karaman ...

Geçtiğimiz mart ayında Seba İnşaatın patronu Nedim Keçeli ile dünyaevine giren Türkiye eski güzeli Gamze Karamanın 1,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Kaynağından Oku
Gamze Karaman hamile

Gamze Karaman hamile

Nedim Keçeli ile nikah masasına oturan Türkiye eski güzeli Güzeli Gamze Karaman hamile.

Kaynağından Oku
Eski güzel Gamze Karaman dan müjdeli haber!

Eski güzel Gamze Karaman dan müjdeli haber!

31 Martta Nedim Keçeli ile nikah masasına oturan Türkiye eski güzeli Gamze Karamandan müjdeli haber geldi.

Kaynağından Oku
Türkiye eski güzeli Gamze Karaman Keçeli hamile

Türkiye eski güzeli Gamze Karaman Keçeli hamile

Kaynağından Oku