İzmir merkezli DEAŞ operasyonu

İzmir merkezli DEAŞ operasyonu

Gözaltına alınan 12 zanlıdan 5i tutuklandı

Kaynağından Oku
Eğitim Sen İzmir 5 No’lu Şube, üyelerine baskı yapıldığını açıkladı

Eğitim Sen İzmir 5 No’lu Şube, üyelerine baskı yapıldığını açıkladı

Eğitim Sen İzmir 5 No’lu Şube, Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürleri tarafından üyelerine baskı uygulandığını açıkladı, yetkilileri uyardı.

Kaynağından Oku
İzmir ve Aydın da görüntülendi... Uzmanlardan çok önemli uyarı

İzmir ve Aydın da görüntülendi... Uzmanlardan çok önemli uyarı

Aydın ve İzmir çevresinde sıkça görülen, halk arasında kör yılan olarak tanınan oluklu kertenkelenin insanlar için zararsız olduğu belirtildi. Doğaseverler, oluklu kertenkelelerin ekosisteme faydası olduğunu belirterek, öldürülmemesi yönünde uyarıda bulundu. Havaların ısınmaya başladığı...

Kaynağından Oku
İzmir de midibüs ile polis aracı çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı

İzmir de midibüs ile polis aracı çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı

Kaynağından Oku
İzmir de kaza: 1 ölü, 1 i polis 2 yaralı

İzmir de kaza: 1 ölü, 1 i polis 2 yaralı

Kaynağından Oku
İzmir den Kılıçdaroğlu na saldırıya tepki

İzmir den Kılıçdaroğlu na saldırıya tepki

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna dün Ankarada şehit cenazesinde yapılan saldırı, İzmirde protesto edildi.

Kaynağından Oku
İzmir de madenci ailelerden Can Gürkan ın tahliyesine tepki

İzmir de madenci ailelerden Can Gürkan ın tahliyesine tepki

Soma davasında 15 yıl hapis cezasına çarptırılan Can Gürkanın tahliye edilmesine tepki için düzenlenen eyleme katılan madenci ailelerinden Gülten Kavas "Can Gürkan için mi yaşadı benim eşim? Can Gürkan için mi iki çocuğu babasız bıraktı? Yeter artık, adalet sadece hakimin, savcının arkasındaki duvarda yazmasın" diyerek isyan etti.

Kaynağından Oku
(Görüntülü) İzmir den Kılıçdaroğlu na saldırıya tepki

(Görüntülü) İzmir den Kılıçdaroğlu na saldırıya tepki

Türkiye, dünya, flaş haber, son dakika haberleri, gaziosmanşa, eyüp, bayrampaşa, sultangazi, fatih, aranvutköy, magazin, siyaset, politika, güncel, polis, güvenlik, gündem, son dakika, flaş haber, spor,

Kaynağından Oku
AK Parti ve MHP İzmir il başkanlarından  Kılıçdaroğlu na saldırı  değerlendirmesi

AK Parti ve MHP İzmir il başkanlarından Kılıçdaroğlu na saldırı değerlendirmesi

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ile MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, dün Ankaradaki şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna yapılan saldırı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kaynağından Oku
(Görüntülü) AK Parti ve MHP İzmir il başkanlarından  Kılıçdaroğlu na saldırı  değerlendirmesi

(Görüntülü) AK Parti ve MHP İzmir il başkanlarından Kılıçdaroğlu na saldırı değerlendirmesi

Türkiye, dünya, flaş haber, son dakika haberleri, gaziosmanşa, eyüp, bayrampaşa, sultangazi, fatih, aranvutköy, magazin, siyaset, politika, güncel, polis, güvenlik, gündem, son dakika, flaş haber, spor,

Kaynağından Oku
İzmir in tarihi kulübü Bucaspor yapayalnız düştü

İzmir in tarihi kulübü Bucaspor yapayalnız düştü

İZMİRi 8 yıl önce Spor Toto Süper Ligde temsil eden Bucaspor, son dönemde yaşadığı düşüşle sessiz sedasız amatör kümeye geriledi.

Kaynağından Oku
İzmir de 5 ton toz esrar yakalandı

İzmir de 5 ton toz esrar yakalandı

Ekiplerin bir gemiye düzenlediği operasyonda 5 ton esrarın ele geçirilmesinin ardından, gözaltına alınan 14 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Kaynağından Oku
İzmir Büyükşehir Belediyespor da boccia sevinci

İzmir Büyükşehir Belediyespor da boccia sevinci

Kaynağından Oku
İzmir in tarihi kulübü Bucaspor yapayalnız kaldı

İzmir in tarihi kulübü Bucaspor yapayalnız kaldı

Kaynağından Oku