Bilecik İl Genel Meclis Başkanı’ndan sert eleştiri

Bilecik İl Genel Meclis Başkanı’ndan sert eleştiri

Bursa Haber - Bilecik İl Genel Meclis Başkanı Oğuz Sertler, katıldığı bir programda mevcut belediye başkanları ve aday adaylarını sert bir dille eleştirdi.Kocaeli

Kaynağından Oku
Bilecik İl Genel Meclis Başkanı ndan sert eleştiri
İl Genel Meclis Başkanı Oğuz Sertler;

Bilecik İl Genel Meclis Başkanı ndan sert eleştiri İl Genel Meclis Başkanı Oğuz Sertler; "Bulunduğunuz illerde ve ilçelerde aday olmaya özen gösterin" "Bilecik i bir bütün olarak görmeliyiz"

Kaynağından Oku
13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali gala gecesi

13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali gala gecesi

Bu yıl 13'üncüsü gerçekleşen Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali'ne çok sayıda oyuncu akın ederken, ünlü tiyatrocu Suzan Aksoy ve Nami Esatgil, Kristal Çınar Ödülü'ne layık görüldü. 

Kaynağından Oku
Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali başladı

Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali başladı

BU yıl 13üncüsü gerçekleştirilecek olan Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali, düzenlenen gala gecesiyle başladı.

Kaynağından Oku
13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali başlıyor

13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali başlıyor

Bilecik Belediyesince bu yıl 13'üncüsü düzenlenecek festivalin galası Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde yapıldı.

Kaynağından Oku
Bilecik te uyuşturucu operasyonu

Bilecik te uyuşturucu operasyonu

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanarak gözaltına alınan 2 kişiden biri, çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 

Kaynağından Oku
13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali

13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali

Bilecik Belediyesince bu yıl 13üncüsü düzenlenecek festivalin galası Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde yapıldı

Kaynağından Oku
Eğitim Bir- Sen Bilecik Şubesi’nin 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Bursa Haber - Eğitim Bir-Sen Bilecik Şubesi'nin 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılan toplantıda

Kaynağından Oku
Bilecik 1. Amatör Lig’de 7’inci hafta sona erdi

Bilecik 1. Amatör Lig’de 7’inci hafta sona erdi

Bursa Haber - Bilecik 1. Amatör Lig'de 7 hafta geride kalırken, 7'de 7 yapan 1308 Osmaneli Belediyespor liderliği sürdürdü.Bilecik 1. Amatör Lig'de 7 hafta

Kaynağından Oku
Bilecik Şube Başkanı Ahmet Selöz;
“Eğitim Bir- Sen Türkiye’nin en büyük sendikası ve sivil toplum örgütü oldu”
“Ülkenin en zor zamanlarında mazlumdan yana duruşumuzla direndik”

Eğitim Bir- Sen Bilecik Şubesi’nin 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı Bilecik Şube Başkanı Ahmet Selöz; “Eğitim Bir- Sen Türkiye’nin en büyük sendikası ve sivil toplum örgütü oldu” “Ülkenin en zor zamanlarında mazlumdan yana duruşumuzla direndik”

Kaynağından Oku
Bilecik te çıkan yangında 2 katlı ev ile otomobil kül oldu

Bilecik te çıkan yangında 2 katlı ev ile otomobil kül oldu

Kaynağından Oku