Ahu Tuğba, Adnan Oktar la olan fotoğrafı hakkında ilk kez konuştu

Ahu Tuğba, Adnan Oktar la olan fotoğrafı hakkında ilk kez konuştu

Oyuncu Ahu Tuğba, Adnan Oktar ve grubuna yönelik düzenlenen operasyon sonrası açıklamalarda bulundu. Tuğba, Oktarla 32 yıl önce çekilen fotoğrafının yeniden gündeme gelmesiyle ilgili olarak "Ben kimsenin kediciği olmam. O gün gördüğümde fotoğraf çektiler ve sonra bir kere bile görmedim" dedi.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba, Adnan Oktar la olan fotoğrafının hikayesini anlattı

Ahu Tuğba, Adnan Oktar la olan fotoğrafının hikayesini anlattı

Oyuncu Ahu Tuğba, Adnan Oktar ve grubuna yönelik düzenlenen operasyon sonrası açıklamalarda bulundu. Tuğba, Oktarla 32 yıl önce çekilen fotoğrafının yeniden gündeme gelmesiyle ilgili olarak "Ben kimsenin kediciği olmam. O gün gördüğümde fotoğraf çektiler ve sonra bir kere bile görmedim" dedi.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba dan Adnan Oktar açıklaması

Ahu Tuğba dan Adnan Oktar açıklaması

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba da mı kedicikti ?

Ahu Tuğba da mı kedicikti ?

Adnan Oktar ile yıllar önce çektirdiği fotoğraf gündeme gelen Ahu Tuğba, hakkındaki iddialara yanıt verdi.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba Adnan Oktar ile çekilen fotoğrafına bomba yorum yaptı

Ahu Tuğba Adnan Oktar ile çekilen fotoğrafına bomba yorum yaptı

Ahu Tuğba, Adnan Oktar ile çekilen fotoğrafını soranlara bomba yorum yaptı. Adnan Oktar, Ahu Tuğba'ya "senden kedicik değil aslan olur" demiş.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba ile Adnan Oktar ın hikayesi

Ahu Tuğba ile Adnan Oktar ın hikayesi

29 yıl önce Eyüp Sultanda çekilen Ahu Tuğba ile Adnan Oktarın fotoğrafıyla ilgili Ahu Tuğbadan açıklama geldi.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba Adnan Oktar la olan fotoğrafının hikayesini anlattı

Ahu Tuğba Adnan Oktar la olan fotoğrafının hikayesini anlattı

Tutuklu Adnan Oktar’ın, sinema oyuncusu Ahu Tuğba ile aynı karede olduğu fotoğrafındaki görüntüsü şaşırttı. Ahu Tuğba, Oktar’la yıllar önce çekildiği fotoğrafı ve fotoğrafın nerede çekildiğini Onur Akaya anlattı.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba, Adnan Oktar la o fotoğrafın hikayesini anlattı!  Diz çöktüm, suratına baktım

Ahu Tuğba, Adnan Oktar la o fotoğrafın hikayesini anlattı! Diz çöktüm, suratına baktım

Onur Akay, ünlü sinema sanatçısı Ahu Tuğba’ya, tutuklu Adnan Oktar ile 29 yıl önce çekilen fotoğrafını sordu.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba  Adnan Oktar lı fotoğrafı hakkında ilk kez konuştu

Ahu Tuğba Adnan Oktar lı fotoğrafı hakkında ilk kez konuştu

Oyuncu Ahu Tuğbanın Oktarla bir fotoğrafı dikkat çekerken, Tuğba, yıllar sonra o fotoğrafın hikayesini ses sanatçısı Onur Akay’a anlattı.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba kimdir? Adnan Oktar ın müridi miydi? O fotoğraf için ne dedi?

Ahu Tuğba kimdir? Adnan Oktar ın müridi miydi? O fotoğraf için ne dedi?

Detaylar SuperHaberde...

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba da Adnan Oktar in kediciği miydi? Neler yaşandı?

Ahu Tuğba da Adnan Oktar in kediciği miydi? Neler yaşandı?

Oyuncu Ahu Tuğba'nın Oktar'la bir fotoğrafı dikkat çekerken Tuğba yıllar sonra o fotoğrafın hikayesini ses sanatçısı Onur Akay'a anlattı...

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba: Kocamı boşuna boşamışım

Ahu Tuğba: Kocamı boşuna boşamışım

Bodrum da tatil yapan oyuncu Ahu Tuğba, Kızım Anjelik, babasından beter çıktı. Babasını boşadım ama babasından daha çok sahiplendi beni, babasını hiç aratmıyor. Bilseydim kocayı boşamazdım dedi.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba  Kocamı boşuna boşamışım

Ahu Tuğba Kocamı boşuna boşamışım

Bodrumda tatil yapan oyuncu Ahu Tuğba, Kızım Anjelik, babasından beter çıktı. Babasını boşadım ama babasından daha çok sahiplendi beni, babasını hiç aratmıyor. Bilseydim kocayı boşamazdım dedi.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba: Kocamı boşu boşuna boşamışım!

Ahu Tuğba: Kocamı boşu boşuna boşamışım!

Ünlü oyuncu, Bodrumda tatil yapıyor.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba dan olay sözler: Kocamı boşuna boşamışım

Ahu Tuğba dan olay sözler: Kocamı boşuna boşamışım

BODRUM’da tatil yapan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Ahu Tuğba, “Kızım Anjelik, babasından beter çıktı. Babasını boşadım ama babasından daha çok sahiplendi beni, babasını hiç aratmıyor. Bilseydim kocayı boşamazdım” dedi.

Kaynağından Oku
Ahu Tuğba:

Ahu Tuğba: "Kocamı Boşuna Boşamışım"

Bodrum’da tatil yapan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Ahu Tuğba, “Kızım Anjelik, babasından beter çıktı.

Kaynağından Oku